<
# 1 | Pepecasa 26 - EXCLUSIVE - Campanini Luca - Morosan - Buttoli - ( Peperino x Cesana )
Pepecasa 26
IT-14-98925
1 miesiąc temu
200EUR
Karina011
# 4 | NAMBER 13 - SUPER LOTNIK - Ireneusz & Denis Buła - ( Van Dyck Dirk X Bakiera )
NAMBER 13
PL-0114-12-8013
1 miesiąc temu
80EUR
paw782
# 3 | BAK 51 - Ireneusz & Denis Buła - ( Bakier X J.Hrapkowicz )
BAK 51
PL-0114-14-2251
1 miesiąc temu
80EUR
Tomi
# 7 | Lady Sind - Adrian Piwowarczyk - Prawnuk - 5613 - 3 x 1 konk. / super lotnik 3711 - 28 konk.
Lady Sind
PL-0198-15-4225
1 miesiąc temu
50EUR
valus1983
# 1 | Młody Gołąb - Krystian Kahler - 8136 X 2573
Młody gołąb
PL-0125-17-3561
1 miesiąc temu
115EUR
brzeziu
# 5 | Młody Gołąb - Krystian Kahler - Manfred Szkirde / 670 X B. Janoschka / 778
Młody gołąb
PL-0125-17-3559
1 miesiąc temu
80EUR
Nowy
# 7 | Młody Gołąb - Krystian Kahler - Otto Scholl / 625 X Otto Scholl / 216
Młody gołąb
PL-0125-17-3475
1 miesiąc temu
80EUR
misiloft
# 3 | Młody Gołąb - Krystian Kahler - Klaus Geraldy / 120 X Klaus Geraldy / 67
Młody gołąb
PL-0125-17-3531
1 miesiąc temu
75EUR
SURO
# 2 | Młody Gołąb - Krystian Kahler - Uno Paula 5000 / 4092 X H.Felske / 303
Młody gołąb
PL-0125-17-3527
1 miesiąc temu
80EUR
danny123645
# 9 | Młody Gołąb - Krystian Kahler - Linia 3603 - Najlepsze lotniczka oddziału Katowice
Młody gołąb
PL-0125-17-3574
1 miesiąc temu
80EUR
wiesio
# 8 | Młody Gołąb - Krystian Kahler - 100 % Andrzej Głazik
Młody gołąb
PL-0125-17-3556
1 miesiąc temu
75EUR
Kryso155
# 6 | Młody Gołąb - Krystian Kahler - Haas + Mose / 3719 X Ejerkamp + Putman / 4020
Młody gołąb
PL-0125-17-3542
1 miesiąc temu
75EUR
Baltazar
>
UCZESTNICY 2017



Lp.
Uczestnik
Kraj
Numer
oddziału
Nazwa oddziału
Liczba
drużyn
1
Jacek Dziurkowski
0167
Zawiercie
1
2
Jacek Kocot
0167
Zawiercie
1
3
Wiesław Kościelny
0313
Tarnobrzeg
1
4
COBA Diagnostyka
0400
Sośnicowice
1
5
Rafał Pawlik
0134
Łazy
1
6
Ireneusz Kowalski
0167
Zawiercie
1
7
Leszek Konieczny
0313
Tarnobrzeg
2
8
PIGEBOOK F&S
0167
Zawiercie
2
9
defelle.pl/Przemek Klimczak
0122
Jastrzębie Zdrój
1
10
Radek Rożniata
0145
Pszczyna
2
11
Krystian Kahler
0125
Katowice l
1
12
Wiesław Tokarczyk
0162
Trzebinia
2
13
Piotr Bakiera
0137
Mysłowice
1
14
Rafał Oliwa
0134
Łazy
1
15
Artur & Henryk Świtała
0163
Tychy
1
16
Tomasz Kajdzik
0167
Zawiercie
1
17
Team Morel
0167
Zawiercie
2
18
Krzysztof Szkolny
0355
Ząbkowice Śląskie
2
19
Zofia Maziarz
0233
Nowy Sącz
1
20
Mirosław Maziarz
0233
Nowy Sącz
1
21
Wojciech Tarasek
0451
Nowy Sącz III
1
22
Mariola Tarasek
0451
Nowy Sącz III
1
23
Arkadiusz Maziarz
0233
Nowy Sącz
1
24
Tomasz Wiczling
063
Kościerzyna
1
25
Razemz NaszymiGołębiami Jacek i Patryk Pszczołowski
055
Elbląg
1
26
Bogdan Grabowski
0475
Staroźrebsko-bielski
1
27
Michał & Patryk Wrobel
0262
Opole II
2
28
Mariusz Skrzypinski
0343
Brzesc kuj-radziejow
1
29
Adrian Bryniarski
237
Waksmund
1
30
Janusz Kroliczek
021
Kęty
1
31
Marek Pala
053
Myszków
1
32
robert pietryka
0393
sroda slaska-lesnica
1
33
Michał Faryniak
055
Elbląg
2
34
Daniel Ptasicki
0453
Słubicko - Kostrzyński
2
35
Eugeniusz Nowak
0110
Czeladź
2
36
Grzegorz Urbańczyk
0114
Dąbrowa Górnicza
1
37
Artur Gara
0467
Sandomierz Gorzyce
1
38
Wojtek Florek
0231
Limanowa 1
1
39
Jarosław Pala
0231
Limanowa 1
1
40
Paweł Kachel
0261
Nysa
2
41
Leszek Pielesiak
0266
Strzelce Opolskie
1
42
Wojciech Zajaczkowski
0476
Gniechowice
1
43
SYLWESTER KWIATEK
0183
SZYDLOWIEC
1
44
Marcin Kobiela
0177
Radom
1
45
DARIUSZ JAKUBOWSKI
0186
KONIN
1
46
Marek Link
0276
Tomaszów Mazowiecki
1
47
Karol i Konrad Stępniewski
090
Kamienna Góra
1
48
Damian Wołczyk
0181
Stąborków
1
49
Janusz Wiatrowski
092
Lubań
1
50
Stanisław i Iwona Kądziela i Tkacz
0370
Żary
1
51
Wiktoria Spiegel
0467
Sandomierz Gorzyce
1
Liczba wszystkich drużyn:  
62

POLAND CLUB

MENU
Kontakt

 

Organizator:

Furman Wiktor

 

Adres korespondencyjny:

42-450 Niegowonice

Ul.Zagórczańska 15

 

tel.: +48 668 652 127

polandclub@pigebook.com


POLECAMY :


http://pigebook.com/images/info/podaj%20nazwjooij9y8i.png